-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали до аналізатора вимірювання глікозильованого гемоглобіну «Quo-Lab»)
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000842-c
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
71c76af5928e47d5bc4cf48c3a68ee6e
Внутрішній номер закупівлі:
1766249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-000842-c
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 10:37 - 07.02.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 10:37 - 17.02.2018 08:00
Аукціон:
19.02.2018 15:18 - 19.02.2018 15:39
Період кваліфікації:
19.02.2018 15:39 - 23.02.2018 16:00
Період завантаження договору:
19.02.2018 15:39 - 11.03.2018 15:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Quo-Lab A1C Тестовий набір
Кількість
65 набір
Період постачання
до 31.12.2018
Quo-Test A1C Контрольний набір
Кількість
6 набір
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАБІКС"
Оскарження: 19.02.2018 15:39 - 06.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34980064
-
Контактна особа:
ТОВ"ЛАБІКС" +380442271833 info@labix.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дарвіна, б.10, н.п. №37
Оскарження: 19.02.2018 15:39 - 06.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
312 654.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 654.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2018 16:00
Документи
6
Скарги
0
ПП "МЕДМИР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33586230
-
Контактна особа:
Махоткін Дмитро Олегович +380935514624 larisa@mir.cn.ua
-
Адреса:
14011, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Щорса, 59
Початкова пропозиція
319 334.01 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 334.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca8d4b56e00f43b59fcb425180644c34
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-01-000842-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЛАБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34980064
-
Контактна особа:
ТОВ"ЛАБІКС" +380442271833 info@labix.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дарвіна, б.10, н.п. №37
Номер договору:
7002-18Т
Сума договору:
312 654.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.03.2018 16:01
Статус:
Підписаний