-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали до аналізатора вимірювання глікозильованого гемоглобіну «Quo-Lab»)
312 654.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca8d4b56e00f43b59fcb425180644c34
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-01-000842-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЛАБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34980064
-
Контактна особа:
ТОВ"ЛАБІКС" +380442271833 info@labix.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дарвіна, б.10, н.п. №37
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
7002-18Т
Дата підписання:
07.03.2018 16:01
Період дії договору:
07.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
312 654.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 312 654.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Quo-Lab A1C Тестовий набір
Кількість
65 набір
Період постачання
до 31.12.2018
Quo-Test A1C Контрольний набір
Кількість
6 набір
Період постачання
до 31.12.2018