-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2016-10-24-001179-b
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 375.00 UAH
Номер:
04785c3ed45d4d85924bb8eda6803350
Внутрішній номер закупівлі:
333766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-24-001179-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Евгения +380502910110 hrdazdrav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 375.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2016 16:58 - 30.10.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2016 16:58 - 09.11.2016 10:00
Аукціон:
10.11.2016 11:49 - 10.11.2016 12:22
Період кваліфікації:
10.11.2016 12:22 - 11.11.2016 15:01
Період завантаження договору:
10.11.2016 12:22 - 30.11.2016 12:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
×
-
ДК 016:2010:
21.20.2 Препарати фармацевтичні, інші
Кількість
3487 штуки
Період постачання
21.11.2016 - 30.12.2016
Місце постачання
61098, Україна, Харківська область, Харківський р-н, за адресами ЛПЗ замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАРОС"
Оскарження: 10.11.2016 12:22 - 22.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876221
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАРОС" +380979702627 device1208@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61195, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ УЖВІЙ НАТАЛІЇ, будинок 80, квартира 218
Оскарження: 10.11.2016 12:22 - 22.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
470 038.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2016 15:01
Документи
14
Скарги
0
ФОП "ГУБІН ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2460401413
-
Контактна особа:
Юрий Губин +380675763171, +380577525782 alvimed@mail.ru
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Ахсарова, буд. 20, кв. 125
Початкова пропозиція
386 368.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 544.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ Палладiй
×
-
Код ЄДРПОУ:
37764738
-
Контактна особа:
Тiщенко Олена Леонiдовна +380507758667 palladii@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харкiв, ул. Маршала Конева 2, г. Харьков, 61052
Початкова пропозиція
493 539.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ФОП "Найдьонова Катерина Віталіївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3248414121
-
Контактна особа:
Екатерина Найденова 0967957738 alenka17@mail.ua
-
Адреса:
61111, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Познанська, буд.4., кв.162
Початкова пропозиція
382 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
211843bebaef49649d483a80b743f77c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-24-001179-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАРОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876221
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАРОС" +380979702627 device1208@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61195, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ УЖВІЙ НАТАЛІЇ, будинок 80, квартира 218
Номер договору:
КП-1-22/11-16
Сума договору:
340 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
22.11.2016 11:19
Статус:
Підписаний