• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)

340 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 211843bebaef49649d483a80b743f77c
Ідентифікатор договору: UA-2016-10-24-001179-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАРОС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: КП-1-22/11-16
Дата підписання: 22.11.2016 11:19
Період дії договору: 22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору: 340 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 340 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
Код ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовини
Кількість 3487 штуки
Період постачання 21.11.2016 - 30.12.2016
Місце постачання 61098, Україна, Харківська область, Харківський р-н, за адресами ЛПЗ замовника На карті