-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2018-02-13-003067-b
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
Номер:
27045893955046138bdbe5f89f5d1723
Внутрішній номер закупівлі:
1822604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-13-003067-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
13.02.2018 16:06 - 20.02.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2018 16:06 - 02.03.2018 08:00
Аукціон:
05.03.2018 11:22 - 05.03.2018 11:43
Період кваліфікації:
05.03.2018 11:43 - 16.03.2018 17:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лабораторні реактиви
Кількість
1708 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СТЕФАНЦЕВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 05.03.2018 11:43 - 23.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014311312
-
Контактна особа:
Руслан Стефанцев +3806762620508 r.stefancev@mail.ru
-
Адреса:
61000, Україна, Харківська область, м.Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 28, квартира 79
Оскарження: 05.03.2018 11:43 - 23.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
741 712.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
741 712.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.03.2018 12:11
Документи
15
Скарги
0
ФОП "ПІКУЛЬ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 12.03.2018 12:11 - 27.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2185901118
-
Контактна особа:
Виталий Пикуль +380961233656 pikulvitali@gmail.com
-
Адреса:
61029, Україна, Харківська область, м.Харків, ВУЛИЦЯ ЛАТВІЙСЬКА, будинок 40
Оскарження: 12.03.2018 12:11 - 27.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
749 271.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 271.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.03.2018 17:48
Документи
16
Скарги
0