-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (тест-системи імуноферментні)
Тендер Prozorro UA-2018-04-02-001295-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
9855d31b162e47fc85cfe373f1483c0f
Внутрішній номер закупівлі:
1936988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-02-001295-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2018 15:01 - 08.04.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2018 15:01 - 18.04.2018 10:00
Аукціон:
19.04.2018 13:39 - 19.04.2018 14:00
Період кваліфікації:
19.04.2018 14:00 - 20.04.2018 15:47
Період завантаження договору:
19.04.2018 14:00 - 09.05.2018 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тест-системи імуноферментні
Кількість
97 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
Оскарження: 19.04.2018 14:00 - 01.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Оскарження: 19.04.2018 14:00 - 01.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
148 143.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 143.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2018 15:47
Документи
25
Скарги
0
ФОП "Дяченко Олександр Олексійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630815011
-
Контактна особа:
Александр Дяченко +380665968021 diachenko_zakupki@ukr.net
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ ГОЛЬДБЕРГІВСЬКА, будинок 64, квартира 5
Початкова пропозиція
149 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
70bf8bc477b34e3c83ae234a28a5fa7b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-02-001295-a-a1
Постачальник:
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Номер договору:
НА-16
Сума договору:
148 143.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.05.2018 12:41
Статус:
Підписаний