-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (тест-системи імуноферментні)
148 143.00
UAH з ПДВ
Номер:
70bf8bc477b34e3c83ae234a28a5fa7b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-02-001295-a-a1
Постачальник:
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
НА-16
Дата підписання:
03.05.2018 12:41
Період дії договору:
03.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
148 143.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 143.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тест-системи імуноферментні
Кількість
97 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018