-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фармацевтична продукція ДК 021:2015 код 33600000-6- ID: UA-2023-02-20-012991-a
- Дата створення : 20.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17034689
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2022-02-16-005324-b
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14155216
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція( Наркотичні засоби)- ID: UA-2022-02-09-005691-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14035335
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви)- ID: UA-2022-01-24-007312-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13729677
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Атракуріум)- ID: UA-2021-11-26-001946-a
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12714842
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-11-24-008952-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12669867
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Хімічні реактиви)- ID: UA-2021-10-11-002717-b
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11921452
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)- ID: UA-2021-06-17-002887-c
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10390089
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Транексам)- ID: UA-2021-05-28-006311-b
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10096877
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція (медикаменти різні)- ID: UA-2021-05-27-002659-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10070663
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Сибазон)- ID: UA-2021-05-26-009192-b
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10057565
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)- ID: UA-2021-05-05-004371-c
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9760936
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція (медикаменти різні)- ID: UA-2021-04-28-004043-b
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9713997
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-02-08-006573-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8494696
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2021-02-03-005547-a
- Дата створення : 03.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8414379
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -