-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-005547-a
реактиви вироби для клінічних досліджень/ випробувань
Завершена
940 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
Номер:
d8e3b20f12144fc2b21c3aeda3691f17
Внутрішній номер закупівлі:
8414379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-005547-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Жижкіна +380629469970 perinatalniy.centr.mariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
940 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2021 12:22 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 12:22 - 25.02.2021 10:08
Аукціон:
26.02.2021 15:11 - 26.02.2021 15:55
Період кваліфікації:
26.02.2021 15:55 - 03.03.2021 11:57
Період завантаження договору:
03.03.2021 11:35 - 23.03.2021 11:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴930 000.00 Хімічні реакти
- Лот №2 ₴10 000.00 Хімічні реакти для гематологічного аналізатору