-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (медикаменти різні)
Тендер Prozorro UA-2021-04-28-004043-b
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
f60c71d3c2ce4dfba826da302c8ce5f7
Внутрішній номер закупівлі:
9713997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-28-004043-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Додаткова контактна особа:
Метельська Ірина +380971352943 irina1205m@ukr.net
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
28.04.2021 12:07 - 19.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2021 12:07 - 29.05.2021 00:00
Період прекваліфікації:
29.05.2021 00:04 - 07.06.2021 00:00
Аукціон:
07.06.2021 14:47 - 07.06.2021 15:09
Період кваліфікації:
07.06.2021 15:09 - 08.06.2021 09:08
Період завантаження договору:
08.06.2021 09:08 - 28.06.2021 09:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спирт етиловий
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
-
АТХ:
D08AX D08AX
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Натрія гідрокарбонат
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
-
АТХ:
B05XA02 B05XA02
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Природні фосфоліпіди
×
-
МНН:
natural phospholipids Natural phospholipids
-
АТХ:
R07AA02 R07AA02
Кількість
130 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
Оскарження: 08.06.2021 09:08 - 19.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43904607
-
Контактна особа:
Олександр Єрмілов +380999195589 utexmedical@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Дегтярівська, будинок 11, офіс 3-20
Оскарження: 08.06.2021 09:08 - 19.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 369 031.30 UAH з ПДВ /
2 369 031.30 UAH з ПДВ
2 369 031.30 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
100
Скарги
0
ФОП "ВІТКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2831004968
-
Контактна особа:
Олена Вітко +380999147578,+380689987412 pilecvitaliy@gmail.com
-
Адреса:
85570, Україна, Донецька область, Великоновосілківський район, село Ялинське, ВУЛИЦЯ БЛАКИТНА, будинок 71А
Початкова пропозиція
2 370 000.00 UAH з ПДВ /
2 370 000.00 UAH з ПДВ
2 370 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
01.06.2021 09:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
89
Скарги
0
Контракти
Номер:
dce280be938740829afa413922100ce5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-28-004043-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43904607
-
Контактна особа:
Олександр Єрмілов +380999195589 utexmedical@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Дегтярівська, будинок 11, офіс 3-20
Номер договору:
108
Сума договору:
2 369 031.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.06.2021 09:26
Статус:
Виконаний