• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Фармацевтична продукція (медикаменти різні)

2 369 031.30 UAH без ПДВ
Номер: dce280be938740829afa413922100ce5
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-28-004043-b-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
Постачальник: ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 108
Дата підписання: 23.06.2021 09:26
Період дії договору: 23.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 369 031.30 UAH без ПДВ
Оплачено: 2 173 513.20 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спирт етиловий
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті
Натрія гідрокарбонат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті
Природні фосфоліпіди
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 130 Флакон
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті