• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Фармацевтична продукція (медикаменти різні)

Оголошено тендер

2 400 000.00 UAH
Номер: 65b184ee3c944af3a1b7588ed032aa49
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-28-002139-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція (медикаменти різні)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 28.04.2021 10:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 400 000.00 UAH