-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Хімічні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-002717-b
Торги відмінено
180 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
a010a0a2051b41b08cb0fd3dda3bf9fa
Внутрішній номер закупівлі:
11921452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-002717-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
900.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 10:58 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 10:58 - 27.10.2021 10:00
Аукціон:
28.10.2021 13:55 - 28.10.2021 14:18
Період кваліфікації:
28.10.2021 14:18 - 01.11.2021 13:10
Період завантаження договору:
01.11.2021 13:10 - 21.11.2021 13:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір призначений для визначення показника протромбінового часу.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Реагент призначений для визначення активованого часткового тромбопластинового часу (АЧТЧ) із застосуванням фосфоліпідного екстракту і колоїдного активатору.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Calcium Chloride – 0,025-молярний розчин CaCl2, призначений для використання сумісно з Набором АЧТЧ під час визначення активованого часткового тромбопластинового часу (АЧТЧ), а також аналізу факторів внутрішніх шляхів
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Набір реагентів призначений для кількісного визначення фібриногену у плазмі крові людини згідно методу Клаусса.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Реагент є універсальним буфером, призначеним для використання під час кількісних аналізів згортання плазми крові, зазвичай для визначення фібриногену (метод Клауса) і факторів згортання.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Набір Тромбіновий час призначений для визначення показника тромбінового часу (ТЧ).
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Набір для імунотурбідіметричного аналізу, призначений для
кількісного визначення продуктів розкладу фібрину плазми крові людини, які містять D-димер.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Контрольна плазма Standard Plasma використовується як контрольний матеріал для наступних тестів:
• Протромбіновий час (ПЧ)
• Aктивований частковий тромбопластиновий час (AЧТЧ)
• Фібриноген 3
• Aнтитромбін III (AT III)
• C-білок
• S-білок
• Фактори згортання крові
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Контрольна плазма використовується як контрольний матеріал у нормальному діапазоні значень для наступних тестів:
• Протромбіновий час (ПЧ)
• Aктивований частковий тромбопластиновий час (AЧТЧ)
• Фібриноген
• Aнтитромбін ІІІ (AT III)
• Tромбіновий час (TЧ)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Калібратор DDimer Calibrator використовується для побудови калібрувальної кривої під час кількісного визначення вмісту D-димера.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Набір контролів Контроль Д-ДИМЕР використовується в якості контрольних матеріалів у нормальному і патологічному діапазоні значень під час кількісного визначення вмісту D-димера.
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Кювети // ECL cuvettes
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
АВХ CLEANER 1L, ферментативний розчин
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
ВХ MINIDIL LMG 20L, ізотонічний розчин
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
АВХ MINILYSE LMG 1L, лізуючий розчин
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
АВХ MINOCLAIR 0.5L, розчин для промивки
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
2238b29f70794b5a880e57d8b1f47106
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
у зв'язку з технічною помилкою, а саме: Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:33600000-6: Фармацевтична продукція, був вказан не вірно
Період оскарження:
16.11.2021 14:05 - 27.11.2021 00:00
Дата опублікування:
16.11.2021 14:05
Дата виконання:
16.11.2021 14:05
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕДТІМ ЛТД"
Оскарження: 01.11.2021 13:10 - 12.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595351
-
Контактна особа:
Кирило Ворона +380673578226 tovmedtim@gmail.com
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський район, селище міського типу Велика Новосілка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 102, квартира 2
Оскарження: 01.11.2021 13:10 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
179 120.89 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 120.89 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2021 13:10
Відповіді на вимоги
11
Документи
75
Скарги
0
ТОВ "ФЛЕКС МЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44344079
-
Контактна особа:
Катерина Чикова +380994823361 flexmeduk@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Кирилівська, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
180 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
40562e4a1dfb49bc891e90e02ef6dd84
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-002717-b-a1
Постачальник:
ТОВ "МЕДТІМ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595351
-
Контактна особа:
Кирило Ворона +380673578226 tovmedtim@gmail.com
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський район, селище міського типу Велика Новосілка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 102, квартира 2
Сума договору:
179 120.89 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації