• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція (медикаменти різні)

Завершена

153 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер: 6ce46b8fbf93470397d3833903b8c88c
Внутрішній номер закупівлі: 10070663
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-27-002659-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
Контактна особа: Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 765.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 4 590.00 UAH
Період уточнення: 27.05.2021 10:19 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2021 10:19 - 27.06.2021 00:00
Період прекваліфікації: 27.06.2021 00:03 - 05.07.2021 00:00
Аукціон: 05.07.2021 11:52 - 05.07.2021 12:13
Період кваліфікації: 05.07.2021 12:13 - 07.07.2021 09:32
Період завантаження договору: 07.07.2021 09:32 - 27.07.2021 09:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Октаплекс
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 12 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті
Декса
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті
Метоклопрамід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 60 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87520, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Металургійна,1 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"

Оскарження: 07.07.2021 09:32 - 18.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 145 070.56 UAH з ПДВ /
145 070.56 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.06.2021 10:14
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2021 09:32
Відповіді на вимоги 11
Документи 97
Скарги 0
ФОП "ВІТКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА"
Початкова пропозиція 146 477.40 UAH з ПДВ /
146 477.40 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.06.2021 10:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 86
Скарги 0

Контракти

Номер: c2621f132f044ef9b6e4c50d7b454c3b
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-27-002659-b-c1
Постачальник: ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
Номер договору: 112
Сума договору: 145 070.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.07.2021 09:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №112.pdf
p7s
sign.p7s