-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
153 000.00
UAH
Номер:
d2c2795711ff40f788566eca209e17be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-27-001679-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
27.05.2021 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума153 000.00 UAH