-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2022-01-24-007312-b
Торги відмінено
1 810 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 050.00 UAH
Номер:
9eb4ea8a00544abfa322b2679344d651
Внутрішній номер закупівлі:
13729677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-24-007312-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 810 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 050.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2022 12:51 - 30.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2022 12:51 - 09.02.2022 10:12
Аукціон:
10.02.2022 13:53 - 10.02.2022 14:16
Період кваліфікації:
10.02.2022 14:16 - 14.02.2022 15:35
Період завантаження договору:
14.02.2022 15:35 - 06.03.2022 15:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АВХ Клінер 1л
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
ТЕСlot Фібріноген АО501-010
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Techno Medica GASTAT-navi 093
Кількість
22 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Techno Medica GASTAT-navi092
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
АВХ Мініділ ЛМГ 20л
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
АВХ Мінілайз ЛМГ 1л
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
АВХ Мінокляр 0,5л
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Swelab Alfa Ділуент, 900 циклів, 20л
Кількість
14 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Swelab Alfa Лізуючий, 900 циклів, 5л
Кількість
14 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Детергент System Cleaning Solusion
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів «Масло імерсійне» 100,0 для мікроскопії
Кількість
25 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Реагент PARA 12 Extend (контрольна кров)
Кількість
14 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Біоконт-С.Сироватка контрольна для біохімічних досліджень (5фл.3мл)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Helena Route Control №10
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір PARASEР (паразитологічні визначення) №40
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів для імуноферментного виявлення HBsAg ВектогенВ-НВs-антиген(комплект3)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір-СРБ-латекс ФІЛІСІТ
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів сечовина-кінетіка СпЛ-100
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Ретикуло Фарб (набір реагентів для дифереціального забарвлення ретикулоцитів у крові)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів креатинін-кінетіка СпЛ-200
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів Білірубін загальний СпЛ-100
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів Білірубін прямий СпЛ-100
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів АлТ-кінетіка СпЛ-100
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів АсТ-кінетіка СпЛ-100
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів загальний білок (біуретовий метод) СпЛ-250
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів глюкоза Спл-100
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Helena APTT Si L Minus (20фл)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Helena Tromboplastin Li (20фл)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Helena Thrоmbin Time (20фл)
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Індикатор Аттест біологічний 1261
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Індикатор Аттест Біологічний 1262
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Еозин метиленовий синій по Майн-Грюнвальду
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Азур-Еозін по Романовському розчин
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір реагентів для забарвлення по Граму
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діагностичні тест-смужки для аналізу сечі CITOLAB G, №50
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Тест-смужки Декафан №50 для визначення нитритів у сечі
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діагностичні тест-смужки для аналізу сечі CITOLAB K, №50
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Моноклональний реагент анти-А(5фл.по10мл.)
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Моноклональний реагент анти-В (5фл.по.10мл.)
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Моноклональний реагент анти-АВ (5фл.по 10мл.)
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Моноклональний реагент анти-Д (5фл.по10мл.)
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Агар поживний Сухой 250г
Кількість
26 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Агар Симонса 250г
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Среда Олькеницкого 250г
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Среда Кларка 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Стафілококковий агар 250г
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Пептон ферментативний 250г
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Нативна желчь100г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Агар-агар 100г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Сахароза Гіса 250г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат діагностические з Оптохіном №100
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Манніт Гіса 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Сорбіт Гіса 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Глюкоза Гіса 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Лактоза Гіса 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат діагностическиез бацитрацимоном №100
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Бульйон поживний Сухий (грм-бульон) 250г
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фенілаланін 100г (агар)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Тіоглеколевая середа 250г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Сабуро Агар 250г
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Среда Ендо 100г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір для приготування реактива Анреде 100г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Амоксициліном №100
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Гентаміцином №100
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Ампіцилином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Клотримазолом №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Ванкоміцином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Бензілпеніциліном №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Амікацином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діскі індикат з Левоміцитіном №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Ністатіном №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Нормфлоксацином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Оксациліном №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Офлоксацином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Флюконазолом №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Цефамезим/кефзол (цефзоліном) №100
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діски індикат з Цефтриаксон №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Агар Мюллер-Хілтон 250г
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Набір для очищення Boule:
1.гіпохлоріт2%
2.ферментний засіб для очищення
3.миючий засіб для очищення
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2022
Контрольний зразок Boule
Кількість
4 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Сульфосаліцилова кислота Чда 100,0г
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Метиленовий синій (голубий) Чда 50,0г
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Цефепимом №100
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Формалін37%-5,5л
Кількість
2 каністра
Період постачання
до 31.12.2022
Желатін 10% №10
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Меропинем №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Азитромицином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Еритроміцином №100
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Ципрофлоксацином №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски індикат з Клотримазолом №100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Протромбиновий час (10х4мл) Erba Protime
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Протромбиновий час (10х4мл) Erba Protime
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
АЧТЧ (10х5мл) Erba Active
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
АЧТЧ (10x10ml) Erba Calcium Chloride
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Тромбіновий час (10х2мл) Erba Trombin Time
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Erba Trombin Reagent (10х2мл) Фібріноген методом Клаусса
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Контрольна плазма нормальна(10х1мл) Erba Control N
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Стандартна плазма Erba Standart Plasma(5x1ml) Фібріноген
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Erba D Dimer R D Dimer Buffer (1x7ml)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Erba D Dimer R D Dimer Latex (1x4ml)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Erba Dimer D Calibrator 2 x 1 ml D-Dimer Cal H + 2 x 7ml D-Dimer Diluent
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Erba D Dimer Control N+P(5x1mlD Dimer Control L
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Глюкоза ХЧ 1000 г
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Мочевина ХЧ 1000г.
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Проявник "Оніка" для фотохімічної обробки плівок 15л
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Натрий хлористий фарм1кг
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фіксаж «Оніка»для ручної обробки плівок 15л
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
34b8915fb17b406db6a38ab0684ffc54
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
порушення строків укладання договору та оприлюднення його у електронній системі закупівель
Період оскарження:
20.09.2022 08:36 - 01.10.2022 00:00
Дата опублікування:
20.09.2022 08:36
Дата виконання:
01.10.2022 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПІПС МЕДІКА"
Оскарження: 14.02.2022 15:35 - 25.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44569914
-
Контактна особа:
Юлія Голубчикова +380505933922 pipsmedika@gmail.com
-
Адреса:
04203, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Крістерів Родини, будинок 20
Оскарження: 14.02.2022 15:35 - 25.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 772 387.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 772 387.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2022 15:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "ФЛЕКС МЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44344079
-
Контактна особа:
Катерина Чикова +380994823361 flexmeduk@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Кирилівська, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd544e0dc27b4b499e3ac894889a0707
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-24-007312-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ПІПС МЕДІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44569914
-
Контактна особа:
Юлія Голубчикова +380505933922 pipsmedika@gmail.com
-
Адреса:
04203, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Крістерів Родини, будинок 20
Сума договору:
1 772 387.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 772 387.24 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації