-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-005324-b
Торги не відбулися
3 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 250.00 UAH
Номер:
181d71dd71224e1b9050e17d17f52edc
Внутрішній номер закупівлі:
14155216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-005324-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Додаткова контактна особа:
Метельська Ірина Володимирівна +380971352943 irina1205m@ukr.net
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
115 500.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2022 12:26 - 09.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 12:26 - 19.03.2022 12:23
Період прекваліфікації:
з 19.03.2022 12:27
Аукціон:
з 26.04.2022 11:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дексаметазон
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Омепразол
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
-
АТХ:
A02BC01 A02BC01
Кількість
70 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Еноксапарин натрію
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
-
АТХ:
B01AB05 B01AB05
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Повідон йод
×
-
МНН:
povidone-iodine Povidone-iodine
-
АТХ:
D08AG02 D08AG02
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Окситоцин
×
-
МНН:
oxytocin Oxytocin
-
АТХ:
H01BB02 H01BB02
Кількість
750 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
АТХ:
N02BE01 N02BE01
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Заліза сульфат безводній з фолієвою кислотой
×
-
МНН:
ferrous sulfate with folic acid Ferrous sulfate with folic acid
-
АТХ:
B03AD03 B03AD03
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Глюкоза
×
-
МНН:
glucose Glucose
-
АТХ:
B05BC01 B05BC01
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Глюкоза
×
-
МНН:
glucose Glucose
-
АТХ:
V06DC01 V06DC01
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Кислота транексамова
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
-
АТХ:
B02AA02 B02AA02
Кількість
310 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Протромбіновий комплекс людини
×
-
МНН:
coagulation factor ix, ii, vii and x in combination Coagulation factor IX, II, VII and X in combination
-
АТХ:
B02BD01 B02BD01
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Ізолейцин + Лейцин + Лізин + Валін + Метіонін + Серин + Тирозин + Таурин + Треонін + Фенілаланін + Триптофан + Аргінін + Гістидин + Аланін +Гліцин + Пролін
×
-
МНН:
amino acids Amino acids
-
АТХ:
B05BA01 B05BA01
Кількість
400 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Олія соєва
×
-
МНН:
fat emulsions Fat emulsions
-
АТХ:
B05BA02 B05BA02
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фітоменадіон
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
-
АТХ:
B02BA01 B02BA01
Кількість
110 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Натрію хлорид+калію хлорид+кальцію хлориду +натрію лактат
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
-
АТХ:
B05BB01 B05BB01
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Натрію хлорид+калію хлорид+кальцію хлориду +натрію лактат
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
-
АТХ:
B05BB01 B05BB01
Кількість
1200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Амоксицилін + кіслота клавуланова
×
-
МНН:
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
-
АТХ:
J01CR02 J01CR02
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Гентаміцин
×
-
МНН:
gentamicin Gentamicin
-
АТХ:
J01GB03 J01GB03
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Левофлоксацин
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
-
АТХ:
J01MA12 J01MA12
Кількість
500 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Левофлоксацин
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
-
АТХ:
J01MA12 J01MA12
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Меропенем
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
-
АТХ:
J01DH02 J01DH02
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Орнідазол
×
-
МНН:
ornidazole Ornidazole
-
АТХ:
P01AB03 P01AB03
Кількість
140 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Орнідазол
×
-
МНН:
ornidazole Ornidazole
-
АТХ:
J01XD03 J01XD03
Кількість
600 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Цефтриаксон
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
-
АТХ:
J01DD04 J01DD04
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Цефтриаксон
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
-
АТХ:
J01DD04 J01DD04
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Флуконазол
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
-
АТХ:
J02AC01 J02AC01
Кількість
160 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Метамізол натрію
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
-
АТХ:
N01BB02 N01BB02
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Природні фосфоліпіди
×
-
МНН:
natural phospholipids Natural phospholipids
-
АТХ:
R07AA02 R07AA02
Кількість
60 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Бромкриптин
×
-
МНН:
bromocriptine Bromocriptine
-
АТХ:
G02CB01 G02CB01
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Динопростон
×
-
МНН:
dinoprostone Dinoprostone
-
АТХ:
G02AD02 G02AD02
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Прокаїнамід
×
-
МНН:
procaine Procaine
-
АТХ:
N01BA02 N01BA02
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фенилэфрин
×
-
МНН:
phenylephrine Phenylephrine
-
АТХ:
C01CA06 C01CA06
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Прогестерон
×
-
МНН:
progesterone Progesterone
-
АТХ:
G03DA04 G03DA04
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діамантовий зелений
×
-
МНН:
viride nitens Viride nitens
-
АТХ:
D08AX D08AX
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Гексопреналін
×
-
МНН:
hexoprenaline Hexoprenaline
-
АТХ:
G02CA G02CA
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Декскетопрофен
×
-
МНН:
dexketoprofen Dexketoprofen
-
АТХ:
M01AE17 M01AE17
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Дифенгідраміну гідрохлорид
×
-
МНН:
diphenhydramine Diphenhydramine
-
АТХ:
R06AC03 R06AC03
Кількість
400 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Альбумін людини
×
-
МНН:
albumin Albumin
-
АТХ:
B05AA01 B05AA01
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Іммуноглобулін G
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
-
АТХ:
J06BA02 J06BA02
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Желатин сукцинилированный + Натрия хлорид + Натрия ацетат тригидрат + Калия хлорид + Кальция хлорид дигидрат + Магния хлорид гексагидрат
×
-
МНН:
gelatin agents Gelatin agents
-
АТХ:
B05AA06 B05AA06
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Ампіцилін+Сульбактам
×
-
АТХ:
J01CR01 J01CR01
-
МНН:
ampicillin and beta-lactamase inhibitor Ampicillin and beta-lactamase inhibitor
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Спіраміцин
×
-
МНН:
spiramycin Spiramycin
-
АТХ:
J01FA02 J01FA02
Кількість
210 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фосфоміцін
×
-
МНН:
fosfomycin Fosfomycin
-
АТХ:
J01XX01 J01XX01
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Тобраміцин
×
-
МНН:
tobramycin Tobramycin
-
АТХ:
S01AA12 S01AA12
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Цефоперазону натрію
×
-
МНН:
cefoperazone Cefoperazone
-
АТХ:
J01DD12 J01DD12
Кількість
320 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Цефоперазону натрію + сульбактам
×
-
МНН:
cefoperazone and beta-lactamase inhibitor Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor
-
АТХ:
J01DD62 J01DD62
Кількість
75 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
-
АТХ:
A11GA01 A11GA01
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Суксаметоній
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
-
АТХ:
M03AB01 M03AB01
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Натрію хлорид+каліюхлорид+
натрію гідрокарбонат
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
-
АТХ:
B05BB01 B05BB01
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
(видалене)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
АТХ:
H02AB02 H02AB02
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Міфепрестон
×
-
МНН:
mifepristone Mifepristone
-
АТХ:
G03XB01 G03XB01
Кількість
35 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Мізопростол
×
-
МНН:
misoprostol Misoprostol
-
АТХ:
A02BB01 A02BB01
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Допаміну гідро хлорид
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
-
АТХ:
C01CA04 C01CA04
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Метоклопрамід
×
-
МНН:
metoclopramide Metoclopramide
-
АТХ:
A03FA01 A03FA01
Кількість
55 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Ондасетрон
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
-
АТХ:
A04AA01 A04AA01
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
АТХ:
N02BE01 N02BE01
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Хлоргексидин
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
-
АТХ:
D08AC02 D08AC02
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Перекис водню
×
-
МНН:
hydrogen peroxide Hydrogen peroxide
-
АТХ:
D08AX01 D08AX01
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Метілдопа
×
-
МНН:
methyldopa Methyldopa
-
АТХ:
C02AB01 C02AB01
Кількість
75 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Ніфедипін
×
-
МНН:
nifedipine Nifedipine
-
АТХ:
C08CA05 C08CA05
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
АТХ:
N02BE01 N02BE01
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Кислота транексамова
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
-
АТХ:
B02AA02 B02AA02
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Амікацин
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
-
АТХ:
J01GB06 J01GB06
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Амоксицилін
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
-
АТХ:
J01CA04 J01CA04
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Атракуріум
×
-
МНН:
atracurium Atracurium
-
АТХ:
M03AC04 M03AC04
Кількість
400 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Атропін
×
-
МНН:
atropine Atropine
-
АТХ:
A03BA01 A03BA01
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Пропофол
×
-
МНН:
propofol Propofol
-
АТХ:
N01AX10 N01AX10
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Тіопентал
×
-
МНН:
thiopental Thiopental
-
АТХ:
N01AF03 N01AF03
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Кислота фолієва
×
-
МНН:
folic acid Folic acid
-
АТХ:
B03BB01 B03BB01
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фітоменадіон
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
-
АТХ:
B02BA01 B02BA01
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Холекальциферол
×
-
МНН:
colecalciferol Colecalciferol
-
АТХ:
B02BA01 B02BA01
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Лідокаїну гідрохлориду моногідрат
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
-
АТХ:
N01BB02 N01BB02
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Атропіну сульфат
×
-
МНН:
atropine Atropine
-
АТХ:
S01FA01 S01FA01
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Діклофенак натрія
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
-
АТХ:
M01AB05 M01AB05
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Вода для ін’єкцій
×
-
МНН:
aqua pro injectioni Aqua pro injectioni
-
АТХ:
V07AB V07AB
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Добутамін
×
-
МНН:
dobutamine Dobutamine
-
АТХ:
C01CA07 C01CA07
Кількість
50 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Гліцерол
×
-
МНН:
glycerol Glycerol
-
АТХ:
A06AX01 A06AX01
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Адеметионин
×
-
МНН:
ademetionine Ademetionine
-
АТХ:
A16AA02 A16AA02
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Урапідил
×
-
МНН:
urapidil Urapidil
-
АТХ:
C02CA06 C02CA06
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Повидин-йод супозіторії вагінальні
×
-
МНН:
povidone-iodine Povidone-iodine
-
АТХ:
G01AX11 G01AX11
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Хлоропирамина гидрохлорид
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
-
АТХ:
R06AC03 R06AC03
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Етамзілат
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
-
АТХ:
B02BX01 B02BX01
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Кремнію діоксиду
×
-
МНН:
silicium dioxide Silicium dioxide
-
АТХ:
A07BC A07BC
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Оксиметазоліну гідрохлорид
×
-
МНН:
oxymetazoline Oxymetazoline
-
АТХ:
R01AA05 R01AA05
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Хлорамфенікол
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
-
АТХ:
S01AA01 S01AA01
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Токоферолу ацетат (вітамін Е)
×
-
МНН:
tocopherol (vit e) Tocopherol (vit E)
-
АТХ:
A11HA03 A11HA03
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022