-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
3 850 000.00
UAH
Номер:
968bba1d6f6e43f18bb9bf31d523438f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-15-003846-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.02.2022 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 850 000.00 UAH