-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2021-06-17-002887-c
Завершена
142 959.20
UAH з ПДВ
Номер:
66b96185c19648a2baa861b443217f25
Внутрішній номер закупівлі:
10390089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-17-002887-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
142 959.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін (ketamin)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
-
АТХ:
N01AX03 N01AX03
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Сибазон (diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
-
АТХ:
N05BA01 N05BA01
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Фенобарбітал (Phenobarbital)
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
-
АТХ:
N03AA02 N03AA02
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Фентаніл (fentanyl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
-
АТХ:
N02AB03 N02AB03
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
"ДОНЕЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФАРМАЦІЯ"
Оскарження: 17.06.2021 14:09 - 28.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01976625
-
Контактна особа:
Свириденко В.В. +380626460341
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, місто Костянтинівка, ПРОСПЕКТ ЛОМОНОСОВА будинок 129
Оскарження: 17.06.2021 14:09 - 28.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
142 959.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2021 14:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
77cf8f5b1aa8407db59432659794c98a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-17-002887-c-c1
Постачальник:
"ДОНЕЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФАРМАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01976625
-
Контактна особа:
Свириденко В.В. +380626460341
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, місто Костянтинівка, ПРОСПЕКТ ЛОМОНОСОВА будинок 129
Номер договору:
94(Т/Л)
Сума договору:
142 959.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
133 606.61 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.07.2021 13:29
Статус:
Виконаний