-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція( Наркотичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-005691-b
Торги відмінено
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер:
783484d55784447a87fac140e09ab699
Внутрішній номер закупівлі:
14035335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-005691-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Клименко +380988235067 klimenkoanny4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 11:59 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 11:59 - 25.02.2022 11:16
Аукціон:
28.02.2022 11:46 - 28.02.2022 12:09
Період кваліфікації:
з 28.02.2022 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін (ketamin)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
-
АТХ:
N01AX03 N01AX03
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Морфін (morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
-
АТХ:
N02AA01 N02AA01
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Натрію оксибутират (Sodium oxybate)
×
-
МНН:
sodium oxybate Sodium oxybate
-
АТХ:
N01AX11 N01AX11
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фенобарбітал (Phenobarbital)
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
-
АТХ:
N03AA02 N03AA02
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Сибазон (diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
-
АТХ:
N05BA01 N05BA01
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Фентаніл (fentanyl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
-
АТХ:
N01AH01 N01AH01
Кількість
600 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
04b18f8b0c1c421689df7f8e6ae3cf4a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порушення строків оцінки пропозиції учасника
Період оскарження:
20.09.2022 08:28 - 01.10.2022 00:00
Дата опублікування:
20.09.2022 08:28
Дата виконання:
01.10.2022 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДКП "Фармація"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01976625
-
Контактна особа:
Верезомський Андрій Андрійович +380668795155 Farmaciya14@gmail.com
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова 129
Початкова пропозиція
559 703.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 703.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРОФАРМАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41753313
-
Контактна особа:
Яна Турчіна +380968274798 dneprofarmatsiya@gmail.com
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ЛЮБАВИЧСЬКОГО РЕБЕ, будинок 4
Початкова пропозиція
559 871.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 871.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0