-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цистоскоп з комплектуючими для урологічних втручань (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткуван...×-
Цистоскоп з комплектуючими для урологічних втручань (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))
- ID: UA-2026-08-31-012125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245401
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК...×-
Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12029009 — Лапароскопи (НК 024:2023: 12291 — Оптичний жорсткий лапароскоп))
- ID: UA-2026-08-26-010969-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30202585
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №10; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11; Лезо...×-
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №10; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №18 (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2026-07-28-001172-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923738
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних бл...×-
Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))
- ID: UA-2026-06-11-013469-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29515107
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 02...×-
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-07-11-001285-a
- Дата створення : 11.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25853998
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 0...×-
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-06-23-002163-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25677655
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення...×-
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-06-18-001272-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25634526
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спірометр (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)- ID: UA-2023-04-27-011040-a
- Дата створення : 27.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17606890
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-20...×-
Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)
- ID: UA-2022-11-18-009097-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15921236
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (ЛОР-комбайн лікувально-діагностичний)- ID: UA-2019-01-09-001289-c
- Дата створення : 09.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2990222
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2017-11-29-002388-c
- Дата створення : 29.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1381431
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2017-11-21-000608-b
- Дата створення : 21.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1346234
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -