• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цистоскоп з комплектуючими для урологічних втручань (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

511 102.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
44
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b21019bf2af84cc79f1c5e890271d9a5
Внутрішній номер закупівлі: 30245401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012125-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 511 102.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴511 102.80 Цистоскоп з комплектуючими для урологічних втручань (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))