-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12029009 — Лапароскопи (НК 024:2023: 12291 — Оптичний жорсткий лапароскоп))
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-010969-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
230 654.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
08
год
15
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
40d0e1ef7c724c68a772fb1406245636
Внутрішній номер закупівлі:
30202585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-010969-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 654.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:55 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 15:55 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 15:55 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 654.20 Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12029009 — Лапароскопи (НК 024:2023: 12291 — Оптичний жорсткий лапароскоп))