-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12029009 — Лапароскопи (НК 024:2023: 12291 — Оптичний жорсткий лапароскоп))
Оголошено тендер
246 800.00
UAH
Номер:
421eff8c738547f19923f75995fdccb2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-012930-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
246 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лапароскопічна оптика (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12029009 — Лапароскопи
(НК 024:2023: 12291 — Оптичний жорсткий лапароскоп))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.08.2026 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Малого гранту "Міцне здоров'я" (SAMRS/2025/SG/01/UA)
Сума246 800.00 UAH