-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-06-18-001272-a
Завершена
64 615.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 646.15 UAH
мін. крок: 1% або 646.15 UAH
Номер:
329043536b8a419b8b2cd67575b65742
Внутрішній номер закупівлі:
25634526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-18-001272-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 615.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2025 09:41 - 23.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2025 09:41 - 26.06.2025 00:00
Аукціон:
з 26.06.2025 13:47
Період кваліфікації:
26.06.2025 00:00 - 30.06.2025 10:46
Період завантаження договору:
06.07.2025 00:00 - 16.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 615.00 Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)