-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено тендер
64 615.00
UAH
Номер:
f478eb062fa7400c8a7780f55f1fb948
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-18-000587-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 615.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
44054 Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.06.2025 08:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума64 615.00 UAH