-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір інструментів для канюльованих гвинтів 4,0 (НК 024:2023:44054 - Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)(ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-06-18-001272-a
Завершена
64 615.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 646.15 UAH
мін. крок: 1% або 646.15 UAH
Період уточнення:
18.06.2025 09:41 - 23.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим