-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-002163-a
Торги не відбулися
41 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 410.00 UAH
мін. крок: 1% або 410.00 UAH
Номер:
39f5efe027454ffcb684d42b817ae12a
Внутрішній номер закупівлі:
25677655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-002163-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2025 10:29 - 28.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2025 10:29 - 01.07.2025 00:00
Аукціон:
з 01.07.2025 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 000.00 Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)