-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-002163-a
Торги не відбулися
41 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 410.00 UAH
мін. крок: 1% або 410.00 UAH
Період уточнення:
23.06.2025 10:29 - 28.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим