-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено тендер
41 000.00
UAH
Номер:
f88d59fccc2140f8b2a401e155416b8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-23-002339-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
41 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023: 37445 - Лезо скальпеля одноразового використання) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
37445 Лезо скальпеля одноразового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.06.2025 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума41 000.00 UAH