• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)

Завершена

5 010 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 50 100.00 UAH
Номер: 563ced1c91bf4d0cb570474b27628fea
Внутрішній номер закупівлі: 15921236
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-18-009097-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 010 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.11.2022 14:08 - 24.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2022 14:08 - 27.11.2022 00:00
Період кваліфікації: 27.11.2022 00:00 - 30.11.2022 14:38
Період завантаження договору: 06.12.2022 00:00 - 16.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 010 000.00 Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)