-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)
Оголошено тендер
5 010 000.00
UAH
Номер:
5a14603576914988a829266004c5fd70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-003634-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 010 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;
17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.11.2022 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу в рамках реалізації проекту "Туберкульоз не має кордоні", грантова угода HUSKROUA/1702/8.2/0067
Сума2 660 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 350 000.00 UAH