-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бронхоскопи (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків», НК 024-2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; 17662 Гнучкий відеобронхоскоп;35461 Бронхоскоп оптововолоконний гнучкий)
Тендер Prozorro UA-2022-11-18-009097-a
Завершена
5 010 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 50 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 100.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2022 14:08 - 24.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим