-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-001285-a
Завершена
51 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
Номер:
e588f2167b1441858cbb8e0b9fcfd682
Внутрішній номер закупівлі:
25853998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-11-001285-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2025 09:51 - 16.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2025 09:51 - 19.07.2025 00:00
Аукціон:
з 21.07.2025 13:41
Період кваліфікації:
19.07.2025 00:00 - 23.07.2025 10:18
Період завантаження договору:
29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 000.00 Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)