• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)

Оголошено тендер

51 000.00 UAH
Номер: e6be9b7da45242f4afb74db121b2c806
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-11-001385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 51 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування
Дата опублікування: 11.07.2025 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума51 000.00 UAH