-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стерильна ріжуча головка одноразового використання для електродерматома ДК 717.0.00 (НК 024:2023:35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування ) (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-001285-a
Завершена
51 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2025 09:51 - 16.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим