-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-013469-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації проекту «Здоров’я дітей - майбутнє України», що підтримується в рамках Програми малих грантів Офіційної допомоги розвитку Словаччини (ОДР) відповідно до Договору № SAMRS/2025/SG/01/UA
Торги відмінено
486 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ceea4e6eccf84c45929d040e1de5a3b6
Внутрішній номер закупівлі:
29515107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-013469-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
486 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 17:42 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 17:42 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 14:17
Період кваліфікації:
з 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0b5bbf0a3f5540d9aa170b0d9d479bab
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
виникла необхідність уточнення та внесення змін до медико-технічних вимог до набору педіатричного цистоскопа
Період оскарження:
26.06.2026 17:04 - 07.07.2026 00:00
Дата опублікування:
26.06.2026 17:04
Дата виконання:
07.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴486 000.00 Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))