• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))

Оголошено тендер

486 000.00 UAH
Номер: ef0b1ec4720a4e65ba3fba1a2d841c4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-015215-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 486 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набір педіатричного цистоскопа (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.06.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти відповідно до Договору № SAMRS/2025/SG/01/UA
Сума156 045.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума329 955.00 UAH