-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (ЛОР-комбайн лікувально-діагностичний)
Тендер Prozorro UA-2019-01-09-001289-c
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
1477f136814d41cfae88ae41f7d3b778
Внутрішній номер закупівлі:
2990222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-09-001289-c
Замовник:
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, ВУЛ. ІВАНА ФРАНКА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2019 16:24 - 14.01.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2019 16:24 - 24.01.2019 18:00
Аукціон:
25.01.2019 14:03 - 25.01.2019 14:24
Період кваліфікації:
25.01.2019 14:24 - 29.01.2019 13:19
Період завантаження договору:
25.01.2019 14:24 - 14.02.2019 14:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОР-комбайн лікувально-діагностичний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Медгарант"
Оскарження: 25.01.2019 14:24 - 09.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32157279
-
Контактна особа:
Тур Андрій Сергійович 380445851070, tur@medgarant.net.ua
-
Адреса:
02132, Україна, Київська область, Київ, Дніпровська набережна, 26 (Літера А) (нежилі приміщення з №1 по №16 групи приміщень №178)
Оскарження: 25.01.2019 14:24 - 09.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 996 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 996 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2019 13:19
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "МЕДІВЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41728863
-
Контактна особа:
Капась Юлія Сергіївна +380442214941 medivei@ukr.net
-
Адреса:
03081, Україна, м. Київ, Київ, вул. Пирогівський шлях, буд. 34, офіс 11
Початкова пропозиція
1 999 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 999 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
a843acd6e6dc42c38334f60c908c908a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-09-001289-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Медгарант"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32157279
-
Контактна особа:
Тур Андрій Сергійович 380445851070, tur@medgarant.net.ua
-
Адреса:
02132, Україна, Київська область, Київ, Дніпровська набережна, 26 (Літера А) (нежилі приміщення з №1 по №16 групи приміщень №178)
Номер договору:
12
Сума договору:
1 996 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 865 420.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.02.2019 11:00
Статус:
Виконаний