-
Відкриті торги
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (ЛОР-комбайн лікувально-діагностичний)
1 996 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a843acd6e6dc42c38334f60c908c908a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-09-001289-c-b1
Замовник:
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Контактна особа:
Оксана Станкович +380313123450 odlmukachevo@gmail.com
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, ВУЛ. ІВАНА ФРАНКА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Медгарант"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32157279
-
Контактна особа:
Тур Андрій Сергійович 380445851070, tur@medgarant.net.ua
-
Адреса:
02132, Україна, Київська область, Київ, Дніпровська набережна, 26 (Літера А) (нежилі приміщення з №1 по №16 групи приміщень №178)
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
11.02.2019 11:00
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 996 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 579.44 UAH)
Оплачено:
1 996 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 579.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОР-комбайн лікувально-діагностичний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019