-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моторна олива 5W30- ID: UA-2026-08-31-011892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245168
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)- ID: UA-2026-08-31-011779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245057
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моторна олива 5W30- ID: UA-2026-08-11-012491-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30056160
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна 5W – 30- ID: UA-2026-06-15-005193-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535403
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива моторна 5W – 30- ID: UA-2026-05-28-012340-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375827
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали в асортименті- ID: UA-2026-02-13-009986-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28300758
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали- ID: UA-2025-07-03-012811-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25791798
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи (в асортименті)- ID: UA-2024-10-30-012194-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23079831
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина гідравлічна 1л ( шт.), Олива моторна 4л (2 шт.), Олива моторна 1л (2 шт.)- ID: UA-2024-10-09-008203-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22836946
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рідина гальмова, охолоджуюча рідина, олива моторна, антифриз, олива для двигуна, рідина дл...×-
рідина гальмова, охолоджуюча рідина, олива моторна, антифриз, олива для двигуна, рідина для гідросистем
- ID: UA-2024-06-09-000002-a
- Дата створення : 09.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21779141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи в асортименті- ID: UA-2023-05-03-014146-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17661078
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олива моторна, олива трансмісійна- ID: UA-2022-12-14-020049-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16264042
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна- ID: UA-2022-01-15-000277-a
- Дата створення : 15.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13614286
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оливи, мастила, рідина гальмівна- ID: UA-2021-08-20-004533-c
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11209929
Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна- ID: UA-2021-02-03-000029-c
- Дата створення : 03.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8404801
Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -