-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011779-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
9 941.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a3e20a03fdf44a0a019a21bfba4342c
Внутрішній номер закупівлі:
30245057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011779-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 941.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:35 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 941.00 Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)