-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2025-07-03-012811-a
Завершена
176 228.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 881.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 881.14 UAH
Номер:
3ef50ea567524e4286923136b02a7909
Внутрішній номер закупівлі:
25791798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-03-012811-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380503054041 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 228.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2025 18:38 - 12.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2025 18:38 - 15.07.2025 06:00
Аукціон:
з 16.07.2025 11:03
Період кваліфікації:
15.07.2025 06:00 - 21.07.2025 18:04
Період завантаження договору:
27.07.2025 00:00 - 06.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 228.00 Мастильні матеріали