-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна 5W – 30
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-005193-a
Завершена
3 866.41
UAH з ПДВ
Номер:
8c69efa58f2d4d40972b51a595f5511c
Внутрішній номер закупівлі:
29535403
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-005193-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 866.41 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна 5W – 30
Кількість
11 літр
Період постачання
до 22.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОПРОФІЛЬ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45126958
-
Контактна особа:
+380684302373
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Калнишевського Петра будинок 48 офіс 177
Ціна пропозиції
3 866.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 12:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1dc64434dbd841af8347bbe0477ab2c3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-15-005193-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОПРОФІЛЬ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45126958
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Калнишевського Петра будинок 48 офіс 177
Номер договору:
11/06/2-пд
Сума договору:
3 866.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 222.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.06.2026 13:00
Статус:
Підписаний