-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна
Тендер Prozorro UA-2022-01-15-000277-a
Завершена
560 083.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 600.84 UAH
мін. крок: 1% або 5 600.84 UAH
Номер:
bf02b35a6b974299a0130b0dc2fca439
Внутрішній номер закупівлі:
13614286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-15-000277-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Снігур +380688385659 kp_atp_kmda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 083.73 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 600.84 UAH
Період уточнення:
15.01.2022 16:22 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2022 16:22 - 31.01.2022 08:00
Аукціон:
01.02.2022 13:17 - 01.02.2022 13:40
Період кваліфікації:
01.02.2022 13:40 - 09.02.2022 20:44
Період завантаження договору:
09.02.2022 20:44 - 01.03.2022 20:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна 10W-40
Кількість
200 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна 5W-30
Кількість
15 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна 5W-30
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива синтетична моторна SAE 10W-40 для дизельних двигунів стандарту EURO 6
Кількість
120 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
180 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило пластичне
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива синтетична трансмісійна SAE 75W-85
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна синтетична ATF III
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило Літол-24
Кількість
9.6 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива НІГРОЛ
Кількість
18 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива И-20А
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило Графітне
Кількість
18 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива TAD 17i
Кількість
40 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
10 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Рідина гальмівна DOT4
Кількість
20 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна SAE 75W-90
Кількість
4 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОМЕРЕЖА"
Оскарження: 09.02.2022 20:44 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38923104
-
Контактна особа:
Cпівробітник компанії 380681518538 tender@energynet.com.ua http://energynet.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського Буд.83а
Оскарження: 09.02.2022 20:44 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
494 349.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
443 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 20:44
Відповіді на вимоги
11
Документи
70
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНДУСТРІАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38424093
-
Контактна особа:
Конончук Виктор (044)495-65-95 OFFICE@ILCO.COM.UA
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ПРОМИСЛОВИЙ МАЙДАНЧИК "КАРАТ", будинок 5-А, приміщення 1
Початкова пропозиція
498 878.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
8176b58b61a643cbbb767005016cef70
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-15-000277-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38923104
-
Контактна особа:
Cпівробітник компанії 380681518538 tender@energynet.com.ua http://energynet.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського Буд.83а
Номер договору:
0404/2022
Сума договору:
443 976.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
369 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.04.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.04.2022 14:05
Статус:
Виконаний