-
Відкриті торги
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна
443 976.00
UAH з ПДВ
Номер:
8176b58b61a643cbbb767005016cef70
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-15-000277-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Контактна особа:
Леся Снігур +380688385659 kp_atp_kmda@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38923104
-
Контактна особа:
Cпівробітник компанії 380681518538 tender@energynet.com.ua http://energynet.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського Буд.83а
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
0404/2022
Дата підписання:
04.04.2022 14:05
Період дії договору:
04.04.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
443 976.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 996.00 UAH)
Оплачено:
224 367.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 394.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна 10W-40
Кількість
200 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна 5W-30
Кількість
15 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна 5W-30
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива синтетична моторна SAE 10W-40 для дизельних двигунів стандарту EURO 6
Кількість
120 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
180 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило пластичне
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива синтетична трансмісійна SAE 75W-85
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна синтетична ATF III
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило Літол-24
Кількість
9.6 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива НІГРОЛ
Кількість
18 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива И-20А
Кількість
60 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Мастило Графітне
Кількість
18 кілограм
Період постачання
до 28.12.2022
Олива TAD 17i
Кількість
40 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
10 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Рідина гальмівна DOT4
Кількість
20 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Олива трансмісійна SAE 75W-90
Кількість
4 літр
Період постачання
до 28.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
05a41dedf3a7497486bc4eff30e538b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесено зміни до п.7.2 договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.12.2022 13:17
Статус:
Опубліковано