-
Відкриті торги
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна
Оголошено тендер
560 083.73
UAH
Номер:
4475d355add54a61ab7846f3c493762d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-15-000267-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 083.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
оливи, мастила, рідина гальмівна
Примітки:
Категорія замовника: Замовник визначений у п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
15.01.2022 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Олива моторна 10W-40
Кількість
200 літр
Період постачання
(не задано)
Олива моторна 5W-30
Кількість
15 літр
Період постачання
(не задано)
Олива моторна 5W-30
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)
Олива синтетична моторна SAE 10W-40 для дизельних двигунів стандарту EURO 6
Кількість
120 літр
Період постачання
(не задано)
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
180 літр
Період постачання
(не задано)
Мастило пластичне
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Олива трансмісійна
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Олива для автоматичних трансмісій
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Олива синтетична трансмісійна SAE 75W-85
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Олива трансмісійна синтетична ATF III
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Мастило Літол-24
Кількість
9.6 кілограм
Період постачання
(не задано)
Олива НІГРОЛ
Кількість
18 кілограм
Період постачання
(не задано)
Олива И-20А
Кількість
60 літр
Період постачання
(не задано)
Мастило Графітне
Кількість
18 кілограм
Період постачання
(не задано)
Олива TAD 17i
Кількість
40 літр
Період постачання
(не задано)
Олива моторна SAE 10W-40
Кількість
10 літр
Період постачання
(не задано)
Рідина гальмівна DOT4
Кількість
20 літр
Період постачання
(не задано)
Олива трансмісійна SAE 75W-90
Кількість
4 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описта кошти підприємства
Сума560 083.73 UAH