-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-014146-a
Завершена
713 929.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 569.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 569.65 UAH
Номер:
cb9e90c6d27946da8d72a4fcdb0b6d40
Внутрішній номер закупівлі:
17661078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-014146-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Снігур +380688385659 kp_atp_kmda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
713 929.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 19:48 - 08.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 19:48 - 11.05.2023 11:00
Аукціон:
11.05.2023 11:02 - 11.05.2023 11:02
Період кваліфікації:
11.05.2023 11:02 - 19.05.2023 15:16
Період завантаження договору:
25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴713 929.00 Оливи в асортименті