-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-014146-a
Завершена
713 929.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 569.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 569.65 UAH
Період уточнення:
03.05.2023 19:48 - 08.05.2023 00:00
Відповідь надана
Відсутність конкуренції
Номер:
e8b5f3ff26c649e0888ffa5240cf5cc1
Дата опублікування:
04.05.2023 16:44
Опис:
Шановний замовник, ви вказує позицію 17 та 20 без еквіваленту та вписуєте в технічні вимогу надання дилерських повноважень до бренду, який імпортує лише одна компанія в Україні, тим самим ви лишаєте конкуренції інших учасників. Щодо не рекомендації змішування оливи просимо вказати яка саме специфікацію вам потрібна. В одному автомобілі не може міститися декілька допусків, наприклад як ви вказуєте MB 236.10 / 236.12 / 236.14.
Відповідь:
Шановний Учасник, тендерні пропозиції подаються у відповідності до вимог Замовника, що вказані у тендерній документації. Додаток 2 містить вираз «У разі, якщо дані Технічні вимоги містять посилання на конкретну марку, фірму, патент, конструкцію або тип товару, то вважається, що Технічні вимоги містять вираз «або еквівалент». Щодо дилерських повноважень не вбачаємо дискримінації оскільки: Якщо учасник не є виробником продукції надати документи, які підтверджують стосунки із виробником:
При взаємозв’язку виробник → учасник надати скан-копію оригіналу документу або копію завірену виробником чи учасником тендеру:
а) діючого договору про співпрацю виробника продукції з учасником,
АБО:
б) сертифікату дистриб’ютора, представника, дилера, тощо;
АБО:
в) листа виробника про представництво його інтересів;
АБО:
г) іншого документу виробника, в якому обов’язково зазначаються стосунки з учасником.
Дата відповіді:
06.05.2023 20:46