• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи в асортименті

Оголошено тендер

713 929.00 UAH
Номер: f1a8e366cc614d729e585f2b222753c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-03-006659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Очікувана вартість: 713 929.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи в асортименті
Примітки: Категорія замовника - Замовник визначений у п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.05.2023 19:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Олива моторна
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 2690 літр
Період постачання (не задано)
Олива синтетична моторна
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 200 літр
Період постачання (не задано)
Олива
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 82 літр
Період постачання (не задано)
Олива трансмісійна
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 88 літр
Період постачання (не задано)
Олива синтетична трансмісійна
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 55 літр
Період постачання (не задано)
Гальмівна рідина
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 60 літр
Період постачання (не задано)
Олива для роздавальної коробки
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 4 літр
Період постачання (не задано)
Олива
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 18 кілограм
Період постачання (не задано)
Олива для автоматичних коробок передач
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 8 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описта кошти підприємства
Сума713 929.00 UAH